Konto

Po założeniu konta użytkownika na naszej stronie możliwe jest śledzenie statusu zamówienia.  

Posiadanie konta na naszej stronie pozwoli także na otrzymywanie powiadomień drogą elektroniczną o nowościach i promocjach.

Realizacja zamówienia

Każdy produkt marki Pytoncase wykonywany jest ręcznie, od podszewki. Każdy Klient otrzyma jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wyrób.

W przypadku zwiększonej ilości zamówień czas oczekiwania na zamówienie może się wydłużyć, o czym nasi Klienci zostaną niezwłocznie poinformowani.

Dostępność

Chcąc utrzymać wysoki poziom produktów, ich dostępność może być ograniczona. Produkty Pytoncase są dostępne wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Ewentualne braki w magazynie zostaną każdorazowo odnotowane naszej witrynie.

Dostawa

Nasze produkty wysyłane są w obrębie Unii Europejskiej. Czas dostawy uzależniony jest od wybranego przez Klienta sposobu dostawy. W czas wysyłki nie wlicza się czas realizacji zamówienia oraz wytwarzania produktu.

Personalizacja

Za dodatkową opłatą każdy produkt w naszej ofercie może zostać poddany personalizacji. Usługa ta polega na wytłoczeniu wybranych przez Klienta liter lub cyfr- max. 3, w tym polskichów. Wykonujemy personalizację metodą wytłaczania. Wysokość znaków to około 0.9 cm.  

Na specjalne życzenie Klienta, możliwe jest wykonanie wytłoczenia obejmującego więcej niż trzy znaki. W takiej sytuacji prosimy o kontakt drogą mailową:

kontakt.pytoncase@gmail.com

Współpraca

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy z nasza marką prosimy kierować na: kontakt.pytoncase@gmail.com